Oficialní covery k songům z teenage dreamu

v celém  článku

Katy Perry feat. Snoop Dogg - California Gurls

katyxkristen
Katy Perry - E.T.
katyxkristen
Katy Perry - Teenage Dream
katyxkristen
 Katy Perry - Not Like the Movies
katyxkristen
Katy Perry - Circle The Drain
katyxkristen
Katy Perry - Peacock
katyxkristen
Katy Perry - Firework
katyxkristen
Katy Perry - Pearl  
katyxkristen
   Katy Perry - The One That Got Away
katyxkristen
Katy Perry - Last Friday Night (T.G.I.F.)  
katyxkristen
Katy Perry - Hummingbird Heartbeat  
katyxkristen
Katy Perry - Who Am I Living For 
katyxkristen

NEWS - KRISTEN STEWART

Filmigraphy: New Role for Kristen Stewart?

14. prosince 2010 v 20:27 | kiki
Je tu velká sháňka po Snow White and the Huntsman (Sněhurka a myslivec), tuto pohádku přijalo studio Universal který má na starost už několik konkurenčních filmových projektů. Studio chce porazit verzi od Relatvitiy, a mluvilo se s Charlize Theror která tam bude hrát zlou královnu a postavu myslivce by měl ztvárnit Michael Fassberder.

Ale kdo bude hrát Snow White (Sněhurku)?
Studio původně myslelo, že by ji měli hrát herečka ve stejné věkové kategorii, takže prosili Kristen Stewart, Dakotu Fanning a Saorse Ronan ale zatím to nikam nevede a v dalších dnech se bude vybírat herečka pro hlavní roli. Sázky jsou vysoké, protože podobně jako u nedávné adaptaci Alice in Wonderland od Disney budou zářit hvězdy v hlavních rolích, ale to hlavní je kdo skončí jako osiřelé děvčátko na útěku.


Kristen chce pryč z Hollywoodu!!

7. srpna 2010 v 14:18 | kiki
Role hollywoodské hvězdy už leze Kristen pořádně krkem. S Robertem se proto domluvili, že se budou více soustředit na hraní v divadle a natáčení malých filmů.

Dalším důvodem proč chce Twilight pár zvolnit životní tempo, je neustálé pronásledování dotěrnými paparazzi. "Není den, kdy by před mým domem nebo hotelem nestál alespoň jeden novinář," stěžuje si filmová Bella.

"Máme jich plné zuby. Chceme mít soukromí," dodává Rob s tím, že si chce vztah s Kristen užívat a ne pořád přemýšlet o tom, kam si mohou vyjít, aby nepotkali fotografy.

Pár proto uvažuje, že se po natočení posledního dílu ságy Twilight Breaking Dawn přestěhuje do Robertova rodného Londýna. "Silvestra jsme strávili v londýnském West Endu a moc se nám tam líbilo, takže se možná přestěhujeme tam," svěřila se ještě

Kristen Stewart : Evolution 2002-20010

24. července 2010 v 19:24 | kiki
Evoluce Kristen od roku 2002-2010. Kde jí to podle vás nejvíce sluší ?

cosi kristen myslí o lady gaga

13. července 2010 v 20:28 | kiki
Kristen Stewart:
"Celé album Lady Gaga mám ve svém iPodu a poslouchám ho donekonečna a je to uspokojující."

kristen životopis

11. července 2010 v 17:58 | kikiPovolání: Herečka
Věk: 20
Datum narození: 9. 04. 1990
Místo narození: Los Angeles, Kalifornie, USA
Znamení: Beran   aktuální horoskop »
Výška: 168 cm
Kristen Stewart se poprvé představila širšímu publiku ve filmu Úkryt, v němž si zahrála s Jodie Foster. V roce 2006 natáčí horor bratří Pangových The Messengers, kde se objeví v titulní roli a zahraje si s Meg Ryan a Adamem Brody v romantickém komediálním dramatu scénáristy a režiséra Jonathana Kasdena In the Land of Women.

Roku 2004 ztvárnila jednu z rolí televizního filmu Speak z produkce Showtime, který si při své premiéře na filmovém festivalu Sundance v roce 2004 získal velkou přízeň filmové kritiky. Následující rok se objevila v dramatu Fierce People režiséra Griffina Dunnea, (který měl premiéru na letošním festivalu Tribeca) a ve filmu Zathura: Vesmírné dobrodružství (režie Jon Favreau), kde si zahrála starší sestru šestiletého Dannyho (Jonah Bobo) a desetiletého Waltera (Josh Hutcherson). Film vypráví o tom, jak Danny, zamčený v temném a strašidelném sklepě, objeví starou deskovou hru Zathura. Když se mu nedaří přimět bratra Waltera, aby si ji zahrál s ním, začne hrát sám. Už od prvního tahu je však jasné, že Zathura není jen tak obyčejná hra...

Mezi její další filmy patří Chyťte tu holku, Undertow, Cold Creek Manor a Životní jistoty.

Zazářila také ve dramatu Útěk do divočiny (into the wild/2007)kde si střihla roli mladé "hippísačky" Tracy Tatrové. Její výkon ve filmu sklidil velký úspěch a dobré ohlasy u kritiků.

Od 27.11.2008 jí můžeme vidět ve filmu Twilight (Stmívání) kde si zahraje jednu z hlavní role Isabellu Swanovou, která se vášnivě zamiluje do upíra Edwarda Cullena (Robert Pattinson).

Ale jak už to u Kristen bývá nejsou to zdaleka poslední filmy, které točí. Těšit se můžeme už na další filmové trháky...
osobnosti.cz
 
 

Reklama